23/05/2025
Із віку в вік ця слава непорушна
16/05/2025
День матері "Як під сонцем квіти, так з матір`ю діти!"
15/05/2025
Вчимося у природи і дбаємо про її збереження
Урок узагальнення знань на тему: "Вчимося у природи і дбаємо про її збереження" (5 клас, вч. Цуп Н.С.) пройшов у бібліотеці-філії с. Галицьке.
Чарівна краса вишиванки!
13/05/2025
Новинки в бібліотеці!
11/05/2025
Як під сонцем квіти, так з матір`ю діти!
День матері - це особливе свято! Тож хочемо привітати всіх наших матерів та побажати Вам сімейного щастя і затишку, розуміння, турботи. Нехай ваша праця цінується, а турбота буде взаємною. Нехай кожен день наповнюється гордістю за родину!
З цієї нагоди у Народному домі с. Галицьке відбувся святковий концерт "Як під сонцем квіти, так з матір`ю діти". Концерт завершився привітальним словом старости села Олексів Л.П. всіх присутніх матерів зі святом, а також привітанням мамів наших загиблих захисників Д. Карась, Н. Федишин. 11.05.2025р.
10/05/2025
Ти найкраща у мене матуся
Майстер-клас по виготовленні святкової листівки "Ти найкраща у мене матуся" за участю учасників клубу за інтересом та дітей села.
07/05/2025
Скриня мудрості відкрита для прийдешніх поколінь
Берегиня за своєю суттю-це образ Матері. Матері всього живого, турботливої, люблячої, справедливої, яка може допомагати, а іноді просто скерувати та підказати правильне рішення.
На зорі українського театру
7 травня 1840 року народився Марко Лукич Кропивницький, український драматург, актор, режисер, композитор, один із засновників українського професійного театру. Найвідоміші драматичні твори: "Дай серцю волю, заведе в неволю" (1873), "Глитай, або ж Павук" (1882), "Доки сонце зійде, роса очі виїсть" (1903), "Дві сім'ї" (1895). Загалом написав понад 40 п'єс. Як режисер тяжів до синтезу слова, музики, пісні й танцю, започаткувавши традиції української класичної музично-драматичної вистави. Театр Кропивницького зумів стати у ряд кращих національних у Європі. Його колектив з успіхом гастролював Україною, Росією, Австро-Угорщиною, а також давав вистави у Варшаві, Мінську, Вільнюсі та Тбілісі. Зіграв більше як 500 ролей у творах українського, російського й західноєвропейського репертуару. У нього вчилися видатні діячі театрального мистецтва, зокрема Микола Садовський, Панас Саксаганський, Софія Тобілевич. Марко Кропивницький часто поступався своїм гонораром, приймав у себе діячів культури та дозволяв їм жити на своєму хуторі "Затишок". З ім’ям Кропивницького пов’язане перше прилюдне виконання присвяченої йому композитором Данилом Крижанівським пісні на слова Т. Г. Шевченка "Реве та стогне Дніпр широкий", це відбулося в Одесі 1892 року на вечорі пам’яті Кобзаря.